Nowe sprawy polityczne

 

"Sprawy Polityczne" zaistniały w 1999 roku. Wydawane początkowo jako miesięcznik, "Sprawy Polityczne" przyjęły ostatecznie formułę kwartalnika poświęconego przeglądowi i analizie wydarzeń oraz procesów zachodzących w polityce międzynarodowej. Dalecy od dogmatyzmu i dopowiadania ostatniego słowa, pragniemy dostarczać wiedzy rzetelnej i rozjaśniać czytelnikowi zawiłości gry międzynarodowej, zachęcając go jednocześnie do każdorazowej oceny zjawisk z punktu widzenia liberalnej krytyki. Fundamentalnym celem naszego pisma pozostaje bowiem propagowanie w Polsce wartości liberalnych, właściwych i niezbędnych społeczeństwu obywatelskiemu.

 
sierpień
28 '17

Atrakcyjny projekt tarasu

Janusz Wróbel

Janusz Wróbel

Coraz więcej osób w swoich domach jednorodzinnych i nowoczesnych apartamentach stawia nie tylko na atrakcyjne wnętrza, ale także na ciekawie zaaranżowaną przestrzeń wokół domu. W przypadku domów jednorodzinnych przeważnie mamy do czynienia z ogrodami. Z kolei w apartamentowcach, a nawet w mieszkaniach w klasycznych blokach mamy dostęp do tarasów i balkonów. Takie pomieszczenia mogą być przedłużeniem naszych mieszkań. Chętnie na tarasie spożywamy poranną kawę, czy nawet urządzamy małe przyjęcia. Jeśli chcemy, żeby zabudowa tarasu była funkcjonalna i jeśli jednocześnie ma być dopasowana do naszego mieszkania, to powinniśmy dokładnie ją przemyśleć. 
W pierwszej kolejności warto zastanowić się nad wyborem podłogi. Możemy zdecydować się na tak modną teraz betonową wylewkę ale możemy również wybrać jakieś egzotyczne deski. Są one bardzo odporne i dają niezwykle domowy efekt. Kolejnym czynnikiem jaki należy wziąć pod uwagę powinno być zadaszenie tarasu lub daszek Jeśli mieszkamy w apartamentowcu na samej górze, lub jeśli mamy taras przy domu jednorodzinnym, to zadaszenie przyda nam się nie tylko przy kapryśnej pogodzie, ale także w trakcie słonecznych dni. Wykonując projekt dachu zwróćmy także uwagę na ściany i balustrady. Chcąc zachować odrobinę prywatności możemy posadzić ścianę zieleni, ale możemy także wybrać jakąś nowoczesną zabudową. Profesjonalnie wykonana zabudowa tarasu będzie bezpieczna, funkcjonalna i modna. Na tarasach przydadzą nam się także wygodne siedziska i stół. Warto wybierać meble przeznaczone do takich aranżacji, są one bowiem odporne na działanie czynników zewnętrznych.

dom
remonty
budowa domu

frazy kluczowe: dom, remonty, budowa domu


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Dom, Biznes, Różne, Informacje, Ogród, Dekoracja wnętrz, Polityka

Piszą na tym blogu

Janusz Wróbel, Waldemar Dolicki, Krystyna Zachariasz, Wiesław Niewiadomski

Archiwum

Sierpień 2017, Maj 2016, Grudzień 2015, Październik 2015, Lipiec 2015, Kwiecień 2015, Marzec 2015, Luty 2015, Styczeń 2015, Grudzień 2014, Listopad 2014, Październik 2014, Wrzesień 2014, Sierpień 2014, Listopad 2013, Październik 2013, Wrzesień 2013, Sierpień 2013