Nowe sprawy polityczne

 

"Sprawy Polityczne" zaistniały w 1999 roku. Wydawane początkowo jako miesięcznik, "Sprawy Polityczne" przyjęły ostatecznie formułę kwartalnika poświęconego przeglądowi i analizie wydarzeń oraz procesów zachodzących w polityce międzynarodowej. Dalecy od dogmatyzmu i dopowiadania ostatniego słowa, pragniemy dostarczać wiedzy rzetelnej i rozjaśniać czytelnikowi zawiłości gry międzynarodowej, zachęcając go jednocześnie do każdorazowej oceny zjawisk z punktu widzenia liberalnej krytyki. Fundamentalnym celem naszego pisma pozostaje bowiem propagowanie w Polsce wartości liberalnych, właściwych i niezbędnych społeczeństwu obywatelskiemu.

 
grudzień
21 '14

Jak się ubrać na spotkanie biznesowe?

Jak się ubrać na spotkanie biznesowe?

(...) Zachowanie tzw. dress code jest podstawą funkcjonowania w biznesie. Osoba, która nie potrafi odpowiednio dostosować się do panujących nieformalnych wymagań podczas spotkania jest automatycznie negatywnie spostrzegana jako współpracownik lub potencjalny kontrahent. Zanim wybierzemy się na spotkanie, zadbajmy o wszystkie szczegóły dotyczące naszego ubioru. Kobiecy profesjonalizmW przypadku kobiet, niezwykle ważnym aspektem jest zachowanie profesjonalnego wyglądu. Poprzez założenie stonowanych kolorów - wykażemy się niezwykłą elegancją oraz klasą. Musimy również pamiętać, o (...)

Publikacje: buty, odzież, ubrania

 
październik
24 '14

Dresowa spódnica - modny i wygodny trend

Dresowa spódnica - modny i wygodny trend

(...) Dresowe spódnice od niedługiego czasu znajdują się w kolekcji niemal każdej marki. Znaleźć można je również w sklepach oferujących ubrania "no name" i na bazarkach. Już z tego można wysnuć wniosek, że są supermodne, a dodatkowo bardzo chętnie noszą je osoby słynące z podążania za modą, jak gwiazdy ekranu oraz blogerki modowe. To właśnie u nich najlepiej podpatrywać, z czym łączyć ten supermodny ciuszek.Spódnice dresowe maja to do siebie, że przez materiały, z jakich są wykonane, są wygodne i przyjemne się je nosi, bez względu na fason. Materiały są również miłe w dotyku, co dla wielu osób est bardzo ważne,ale (...)

Publikacje: buty, odzież, ubrania