Nowe sprawy polityczne

 

"Sprawy Polityczne" zaistniały w 1999 roku. Wydawane początkowo jako miesięcznik, "Sprawy Polityczne" przyjęły ostatecznie formułę kwartalnika poświęconego przeglądowi i analizie wydarzeń oraz procesów zachodzących w polityce międzynarodowej. Dalecy od dogmatyzmu i dopowiadania ostatniego słowa, pragniemy dostarczać wiedzy rzetelnej i rozjaśniać czytelnikowi zawiłości gry międzynarodowej, zachęcając go jednocześnie do każdorazowej oceny zjawisk z punktu widzenia liberalnej krytyki. Fundamentalnym celem naszego pisma pozostaje bowiem propagowanie w Polsce wartości liberalnych, właściwych i niezbędnych społeczeństwu obywatelskiemu.

 
luty
09 '15

Ciekawe imprezy integracyjne

Waldemar Dolicki

Waldemar Dolicki

Istnieje wiele pomysłów na ciekawe wyjazdy motywacyjne, podczas których uczestnicy będą czerpali dużą frajdę z pobytu i doskonale bawili się w swoim towarzystwie.
Jeśli mamy do dyspozycji na przykład tylko jeden wieczór, warto zarezerwować salę w przytulnej restauracji, lub eleganckim lokalu. Do tego, możemy zamówić pełen catering i wykupić usługę barmańską. Dzięki barmanom będziemy mogli próbować pysznych koktajli i orzeźwiających drinków.

Gdy posiadamy większą ilość czasu, zaplanujmy weekendowy wyjazd - na przykład w góry, lub nad polskie morze. Organizując taki event z odrobiną wyprzedzenia, zakupimy bilety na transport w okazyjnych cenach.

Warto też rozejrzeć się za ośrodkiem wypoczynkowo-rekreacyjnym, który zajmuje się organizacją imprez integracyjnych. Nie zapomnijmy o rezerwacji noclegów dla wszystkich uczestników wyprawy oraz wykupieniu pełnego wyżywienia.
Pobyt w górach można urozmaicić o regularne wędrówki, lub spacery z kijkami Nordic Walkig. Jeśli jest zima, zapytajmy gospodarzy o możliwość urządzenia wesołego kuligu z pochodniami. Wieczorem zróbmy prawdziwą górską biesiadę, z delektowaniem się tamtejszymi potrawami i piciem grzańca. Jeżeli mamy taką okazję, zaprośmy góralską kapelę, która z pewnością umili i urozmaici nam wieczór.
Wspaniałym pomysłem są również gry integrujące na świeżym powietrzu. Możemy również zapisać całą grupę na paintball.

Jeśli impreza odbywa się latem, zorganizujmy wielki piknik firmowy na świeżym powietrzu lub imprezę tematyczną - na przykład w stylu kowbojskim lub szalonych lat 90.

Ważne jest, aby dopilnować każdego detalu tego eventu. Uczestnicy mają przede wszystkim się zrelaksować po męczącym tygodniu pracy, ale też zintegrować z pozostałymi pracownikami. Dzięki temu powrócą do pracy zrelaksowani, a wyniki pracy z pewnością będą lepsze!

różne
polityka
informacje

frazy kluczowe: różne, polityka, informacje


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Dom, Biznes, Różne, Informacje, Ogród, Dekoracja wnętrz, Polityka

Piszą na tym blogu

Janusz Wróbel, Waldemar Dolicki, Krystyna Zachariasz, Wiesław Niewiadomski

Archiwum

Sierpień 2017, Maj 2016, Grudzień 2015, Październik 2015, Lipiec 2015, Kwiecień 2015, Marzec 2015, Luty 2015, Styczeń 2015, Grudzień 2014, Listopad 2014, Październik 2014, Wrzesień 2014, Sierpień 2014, Listopad 2013, Październik 2013, Wrzesień 2013, Sierpień 2013