Nowe sprawy polityczne

 

"Sprawy Polityczne" zaistniały w 1999 roku. Wydawane początkowo jako miesięcznik, "Sprawy Polityczne" przyjęły ostatecznie formułę kwartalnika poświęconego przeglądowi i analizie wydarzeń oraz procesów zachodzących w polityce międzynarodowej. Dalecy od dogmatyzmu i dopowiadania ostatniego słowa, pragniemy dostarczać wiedzy rzetelnej i rozjaśniać czytelnikowi zawiłości gry międzynarodowej, zachęcając go jednocześnie do każdorazowej oceny zjawisk z punktu widzenia liberalnej krytyki. Fundamentalnym celem naszego pisma pozostaje bowiem propagowanie w Polsce wartości liberalnych, właściwych i niezbędnych społeczeństwu obywatelskiemu.

 
październik
19 '15

Nadchodzi jesień, zadbaj o swój ogród

Nadchodzi jesień, zadbaj o swój ogród

(...) aranżacji ogrodu. Możemy rozpocząć sadzenie drzew w ogrodzie dopiero, gdy nasza aranżacja ogrodu będzie w pełni gotowa i zaakceptowana. Rośliny bardzo nie lubią być przesadzane dlatego tak ważne jest ich odpowiednie rozmieszczenia na terenie, który mamy dostępny w naszym ogrodzie. Jeżeli mieszkamy w centrum Polski najlepszym rozwiązaniem jest zainwestować w dobry projekt i zatrudnić fachowców. Firma z Warszawy (...)

Publikacje: dom, informacje, jesień, ogród

 
lipiec
27 '15

Odbojnice do regałów

Odbojnice do regałów

(...) Właściwie zorganizowane i bezpieczne magazyny to nie tylko dobrze dobrane i odpowiednio ustawione regały. To także bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i towarów przywożonych do magazynów. Szlaki komunikacyjne powinny być dostosowane do wygodnego poruszania się urządzeń dowożących towary na odpowiednie miejsce składowania, ale i wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia chroniące regały i wózki transportowe przed uszkodzeniami.Aby dobrze zabezpieczyć i wyposażyć magazyn należy szczególną uwagę zwrócić na założenie odpowiednich odbojów i osłon. W celu należytego doboru produktu powinniśmy skierować nasze zainteresowanie na stopień i typ narażenia powierzchni na wszelkiego rodzaju (...)

Publikacje: informacje, polityka, różne

 
luty
09 '15

Ciekawe imprezy integracyjne

Ciekawe imprezy integracyjne

(...) Istnieje wiele pomysłów na ciekawe wyjazdy motywacyjne, podczas których uczestnicy będą czerpali dużą frajdę z pobytu i doskonale bawili się w swoim towarzystwie. Jeśli mamy do dyspozycji na przykład tylko jeden wieczór, warto zarezerwować salę w przytulnej restauracji, lub eleganckim lokalu. Do tego, możemy zamówić pełen catering i wykupić usługę barmańską. Dzięki barmanom będziemy mogli próbować pysznych koktajli i orzeźwiających drinków. Gdy posiadamy większą ilość czasu, zaplanujmy weekendowy wyjazd - na przykład w góry, lub nad polskie morze. Organizując taki event z odrobiną wyprzedzenia, (...)

Publikacje: informacje, polityka, różne

 
październik
17 '14

Jaki prezent wybrać dla dziecka ?

Jaki prezent wybrać dla dziecka ?

(...) W naszym życiu świętujemy z wielu okazji - czy to urodziny, imieniny, chrzest, czy też pierwsza komunia, bądź bierzmowanie. Każda z tych uroczystości wiąże się z koniecznością zakupu odpowiedniego prezentu, który powinien być dopasowany do wieku osoby obdarowywanej, jak również jej preferencji, upodobań i zainteresowań. Co jednak w sytuacji, kiedy nie wiemy czym dziecko się interesuje i co mogłoby sprawić mu radość? Jest pewna grupa prezentów uniwersalnych, które zawsze dobrze wypadną!Prezentem uniwersalnym dla dziecka w wieku powyżej siedmiu lat są wszelkiego rodzaju zegarki - takie dziecko prawdopodobnie zna się już na zegarku i będzie mogło wykorzystać jego (...)

Publikacje: informacje, polityka, różne

 
sierpień
25 '14

Jeden z nafajnieszych zawodów Świata.

Jeden z nafajnieszych zawodów Świata.

(...) warunków nie każdy otrzyma odpowiednią licencję. Ponieważ praca detektywa nie jest prosta i towarzyszy jej często bardzo duży stres, należy posiadać potwierdzoną przez lekarza sprawność fizyczną oraz zdolność psychiczną do wykonywania tego wymagającego zawodu.Od początku tego roku zniesiono obowiązkowe egzaminy, które musiała zdać każda osoba ubiegająca się o licencję detektywa. Zamiast przystępować do egzaminu, przyszły detektyw musi przejść specjalistyczne szkolenie w odpowiednim ośrodku. Istnieje wiele placówek oferujących szkolenia przygotowujące do wykonywania tego zawodu, jedną z nich jest weekendowa szkoła detektywistyczna. Poruszają one takie zagadnienia jak np. (...)

Publikacje: biznes, informacje, różne