Nowe sprawy polityczne

 

"Sprawy Polityczne" zaistniały w 1999 roku. Wydawane początkowo jako miesięcznik, "Sprawy Polityczne" przyjęły ostatecznie formułę kwartalnika poświęconego przeglądowi i analizie wydarzeń oraz procesów zachodzących w polityce międzynarodowej. Dalecy od dogmatyzmu i dopowiadania ostatniego słowa, pragniemy dostarczać wiedzy rzetelnej i rozjaśniać czytelnikowi zawiłości gry międzynarodowej, zachęcając go jednocześnie do każdorazowej oceny zjawisk z punktu widzenia liberalnej krytyki. Fundamentalnym celem naszego pisma pozostaje bowiem propagowanie w Polsce wartości liberalnych, właściwych i niezbędnych społeczeństwu obywatelskiemu.

 
listopad
02 '14

Badania marketingowe - poznaj co sądzi Twój klient

Badania marketingowe - poznaj co sądzi Twój klient

(...) Opinia klientów o marce jest niezwykle istotna. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy internet pozwala nam na swobodne jej wyrażanie. Niezadowolony klient, który zawiódł się na jakości produktów lub usług, może skutecznie poinformować o tym innych. Dlatego też, aby uniknąć problemów wizerunkowych marki warto sondować co myślą o naszej firmie klienci, zanim padniemy ofiarą kryzysu. W tym celu można skorzystać z pomocy sprawdzonych firm (np. http://www.smartcheck.pl/oferta).Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm decyduje się przeprowadzać regularne badania marketingowe, które dają rzetelny obraz tego, jak nasza marka jest postrzegana (...)

Publikacje: marketing, pr, promocja

 
sierpień
18 '13

Promocja w Google

Promocja w Google

(...) nawet w najbardziej profesjonalny sposób nie zadecyduje o tym, czy reklama strony www będzie skuteczna od strony finansowej. Bardzo ważnym elementem jest tutaj pozycjonowanie cena, a ściślej się wyrażając to, czy pozycjonowanie stron cennik Google będzie dla nas do tego stopnia atrakcyjny oraz opłacalny, aby zdecydować się na pozycjonowanie w przeglądarkach. Na pewno możemy zagwarantować, że promocja w internecie czy też promocja strony www może stać się hitem a także niesamowitym kopem sprzedażowym dla wielu małych a także średnich biznesów, szczególnie działających w sieci, takich (...)

Publikacje: google, marketing, pozycjonowanie, promocja, reklama