Nowe sprawy polityczne

 

"Sprawy Polityczne" zaistniały w 1999 roku. Wydawane początkowo jako miesięcznik, "Sprawy Polityczne" przyjęły ostatecznie formułę kwartalnika poświęconego przeglądowi i analizie wydarzeń oraz procesów zachodzących w polityce międzynarodowej. Dalecy od dogmatyzmu i dopowiadania ostatniego słowa, pragniemy dostarczać wiedzy rzetelnej i rozjaśniać czytelnikowi zawiłości gry międzynarodowej, zachęcając go jednocześnie do każdorazowej oceny zjawisk z punktu widzenia liberalnej krytyki. Fundamentalnym celem naszego pisma pozostaje bowiem propagowanie w Polsce wartości liberalnych, właściwych i niezbędnych społeczeństwu obywatelskiemu.

 
grudzień
21 '14

Jak się ubrać na spotkanie biznesowe?

Jak się ubrać na spotkanie biznesowe?

(...) założeniu niezwykle subtelnej biżuterii, która będzie delikatnie podkreślać nasze piękno.  Niezależnie, czy planujemy wybrać się na spotkanie w jednolitej sukience czy w spodniach - zawsze należy pamiętać o założeniu żakietu, który będzie symbolem naszych wysokich kompetencji. W przypadku butów - najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest użycie 5-6 centymetrowych obcasów.Męski dress codeUbiór mężczyzny jest również istotnym aspektem - potwierdza ekspert ze strony www.ekoszule.pl. Przede wszystkim należy pamiętać, że odpowiednie koszule męskie budzą zaufanie otoczenia m.in w (...)

Publikacje: buty, odzież, ubrania

 
październik
24 '14

Dresowa spódnica - modny i wygodny trend

Dresowa spódnica - modny i wygodny trend

(...) najistotniejsze w tym przypadku jest chyba to, że spódnicę taką można zestawić praktycznie ze wszystkim. Trudno jest zepsuć stylizację, w jakiej się pojawia, gdyż pasuje niemal do wszystkiego. Jeśli chcemy wyglądać modnie, ubrać się wygodnie i na luzie, na przykład na zakupy, spódnicę dresową, najlepiej w wersji mini, możemy zestawić z t-shirtem z krótkim lub długim rękawem. Bardzo efektownie wygląda, gdy bluzeczka jest wpuszczona w spódnicę, ale również na wierzchu nie wygląda źle. Bardzo popularne są również wszelkie bluzki i sweterki o luźnym kroju, za to krótsze, które rządziły w sezonie letnim, a nawet już (...)

Publikacje: buty, odzież, ubrania