Nowe sprawy polityczne

 

"Sprawy Polityczne" zaistniały w 1999 roku. Wydawane początkowo jako miesięcznik, "Sprawy Polityczne" przyjęły ostatecznie formułę kwartalnika poświęconego przeglądowi i analizie wydarzeń oraz procesów zachodzących w polityce międzynarodowej. Dalecy od dogmatyzmu i dopowiadania ostatniego słowa, pragniemy dostarczać wiedzy rzetelnej i rozjaśniać czytelnikowi zawiłości gry międzynarodowej, zachęcając go jednocześnie do każdorazowej oceny zjawisk z punktu widzenia liberalnej krytyki. Fundamentalnym celem naszego pisma pozostaje bowiem propagowanie w Polsce wartości liberalnych, właściwych i niezbędnych społeczeństwu obywatelskiemu.

 
lipiec
27 '15

Odbojnice do regałów

Odbojnice do regałów

(...) uszkodzenia, wymagania przeciw pożarowe a także odpowiedni dobór kolorów pozwalający na utrzymanie estetycznego wyglądu magazynu.Odboje stalowe chronią instalacje, regały, rampy przed uszkodzeniami  powodowanymi przez wózki transportowe. Powinny one być wykonane zgodnie z obowiązującymi normami i wymogami unii europejskiej. Nie powinny posiadać ostrych lub wystających krawędzi i być pokryte specjalnym sztucznym tworzywem odpornym na uszkodzenia. Istotną rzeczą jest również posiadanie przez te zabezpieczenia odpowiednich atestów.Wyznaczając drogi wewnętrzne, zabezpieczając ściany o lekkiej konstrukcji wyposażmy je w urządzenie a dużej wytrzymałości, osiąganej dzięki zastosowaniu wysokiej (...)

Publikacje: informacje, polityka, różne

 
luty
09 '15

Ciekawe imprezy integracyjne

Ciekawe imprezy integracyjne

(...) zakupimy bilety na transport w okazyjnych cenach. Warto też rozejrzeć się za ośrodkiem wypoczynkowo-rekreacyjnym, który zajmuje się organizacją imprez integracyjnych. Nie zapomnijmy o rezerwacji noclegów dla wszystkich uczestników wyprawy oraz wykupieniu pełnego wyżywienia. Pobyt w górach można urozmaicić o regularne wędrówki, lub spacery z kijkami Nordic Walkig. Jeśli jest zima, zapytajmy gospodarzy o możliwość urządzenia wesołego kuligu z pochodniami. Wieczorem zróbmy prawdziwą górską biesiadę, z delektowaniem się tamtejszymi potrawami i piciem grzańca. Jeżeli mamy taką okazję, zaprośmy góralską (...)

Publikacje: informacje, polityka, różne

 
październik
17 '14

Jaki prezent wybrać dla dziecka ?

Jaki prezent wybrać dla dziecka ?

(...) możliwości związane nie tylko z odmierzaniem czasu do końca najbliższej lekcji w szkole.Dzisiaj prezent dla dziecka nie może być zwykłą grą planszową, czy też zabawką. Bardzo często wydaje nam się, że tego typu prezent zostałby odstawiony na półkę i nigdy nie byłby użyty. W przypadku zegarka nie ma takiej obawy!Ile jednak kosztuje tego typu prezent? Wszystko zależy od naszych możliwości finansowych i budżetu, który chcemy przeznaczyć na prezent - w sklepach znajdziemy zegarki elektroniczne kosztujące od kilkudziesięciu złotych do nawet kilkunastu tysięcy. Warto jednak pamiętać, że dobrej jakości szwajcarski zegarek elektroniczny to wydatek mniej więcej minimum (...)

Publikacje: informacje, polityka, różne