Nowe sprawy polityczne

 

"Sprawy Polityczne" zaistniały w 1999 roku. Wydawane początkowo jako miesięcznik, "Sprawy Polityczne" przyjęły ostatecznie formułę kwartalnika poświęconego przeglądowi i analizie wydarzeń oraz procesów zachodzących w polityce międzynarodowej. Dalecy od dogmatyzmu i dopowiadania ostatniego słowa, pragniemy dostarczać wiedzy rzetelnej i rozjaśniać czytelnikowi zawiłości gry międzynarodowej, zachęcając go jednocześnie do każdorazowej oceny zjawisk z punktu widzenia liberalnej krytyki. Fundamentalnym celem naszego pisma pozostaje bowiem propagowanie w Polsce wartości liberalnych, właściwych i niezbędnych społeczeństwu obywatelskiemu.

 
styczeń
19 '15

Wanny i kabiny dostępne na rynku

Wanny i kabiny dostępne na rynku

(...) Urządzając łazienkę w mieszkaniu nie sposób pominąć jej tak istotne wyposażenie jak armatura łazienkowa w postaci wanny czy też kabiny prysznicowej. W obecnych czasach podaż tego typu produktów na rynku jest ogromna, przez co poszukując tego, który będzie nam odpowiadał musimy zmagać się z problemem "bogactwa". Warto wspierać się w poszukiwaniach internetem (np. stronami w stylu http://www.schedpol.pl).Warto więc, zanim wybierzemy się do sklepu budowlanego, zadać sobie pytanie jakiego modelu będzie poszukiwać. Z kolei żeby móc odpowiedzieć na to pytanie, trzeba wiedzieć jakie rodzaje wanien lub pryszniców możemy wyróżnić i czym charakteryzuje się każdy z nich. Przyjrzymy się więc bliżej tej kwestii.,Rodzaje kabin prysznicowychZ punktu widzenia miejsca, w którym kabina zostanie zamontowana możemy wyróżnić cztery typy: narożna, przyścienna, (...)

Publikacje: dom, łazienka, wyposażenie wnętrz

 
wrzesień
15 '13

Zakupy odzieżowe

Zakupy odzieżowe

(...) Sklep z markową odzieżą powinien przywiązywać wielką wagę do projektowania wnętrz wystawienniczych ze swoimi produktami. To bowiem bezpośrednio wpływa na wyniki sprzedażowe danej firmy. Spacerując w jednym z modnych miast zakupowych takich jak: Rzym, Mediolan czy Nowy York warto wpaść do salonów i butików czołowych marek ze świata mody takich jak na przykład: Kenzo, Yves Saint Laurent, MaxMara, Gucci, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani czy Coco Channel i podziwiać sztukę projektowania wnętrz sklepowych i estetykę wyposażenia sklepu odzieżowego. Fachowa firma designerska oferuje w pierwszym etapie projekt aranżacji wnętrza sklepu odzieżowego, w którym następuje przygotowanie (...)

Publikacje: biznes, różne, usługi, wyposażenie wnętrz