Sok noni jest stosowany od wieków przez medycynę wschodu. Po bardzo szerokich badaniach naukowych do medycyny zachodniej  wkroczył w latach 90-tych. Czy zatem wyróżnia się produkt noni morinda?
Produkt Morindy, Tahitian Noni to napój używany przez miliony osób na całym świecie. Pierwszy produkt Morindy, Tahitian Noni Original jest jedynym oryginalnym napojem na bazie cnoni w Europie. Dostarcza 30mg irydoidów w 60ml. Zawiera naturalnie występujący mangan, który pomaga ochraniać komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Redukuje oznaki zmęczenia oraz poprawia ogólne samopoczucie. Ponadto przyczynia się do utrzymania prawidłowej struktury kości. Dodatkowo wspomaga prawidłowy metabolizm energetyczny oraz bierze udział w powstawaniu tkanki łącznej. Dzięki temu zapewnia prawidłowe funkcjonowanie skóry, zębów i chrząstek.
Tahitian Noni to oryginalny napój bioaktywny Morindy. Firma uzyskując autoryzację Novel Food, Morinda wyznaczyła standardy dla konkurentów. Morinda przeznaczyła miliony i pracowała intensywnie przez 3 lata, aby jako pierwsza móc przedstawić noni na rynkach europejskich jako żywność Novel Food.
Kluczowe składniki noni morinda to nektar owocowy z czystego puree z noni z Polinezji Francuskiej 89%, naturalny koncentrat soku z borówki amerykańskiej 5,5%, naturalny koncentrat soku winogronowego 5,5%.
Warto wiedzieć, iż produkt ten nie wyprodukowano z suszonego ani ze sproszkowanego noni.